BACI SEKSOWNA BIZNESWOMAN 50011-3

153,00 zł

Wybierz Kolor:
Wybierz Rozmiar:
Wybierz Kolor
  • Dostępność: Dostępny

Niegrzeczna uczennica. Szkolny mundurek składający się z czarnego topu, plisowanej spódnicy z szerokim koronkowym obszyciem i krawatem w szkocką kratkę. Rozmiar uniwersalny. EAN : 4890808123171
MODEL 50011-3SMLS/MM/LS/M/LXL/XXL
MiseczkaA/BB/CC/DA/BB/CB/CD/DD
Biust81-8686-9191-9781-8691-9772-8190-108
Talia61-6666-7171-8161-6671-8161-8197-112
Biodra86-9191-9797-10286-9197-10286-97107-122
Nogawka88899089908993
Stan (krok)18-1919-2020-2219-2020-2219-2023-24
Waga40-5555-6565-7545-6060-7540-7075-115

Dodaj swoją opinie o tym produkcie

Wybierz ocenę:

Wpisz kod widoczny na obrazku

weryfikator

Placeholder