Konsultacje ze Stylistką

O Stylistce...

Sklepowe wystawy swą różnorodnością zachęcają na do zakupów, trendy zmieniają się w zastraszającym tempie, a my co raz częściej stajemy przed szafą i ogromnym dylematem, że nie mamy się w co ubrać. Sposobem na rozwiązanie problemu może być osobista stylistka. Odpowiednia stylistka to osoba, która uświadomi Ci, że każdy z nas ma potencjał, a piękno drzemie bardzo głęboko, wystarczy je odpowiednio wyeksponować. Dzięki jej pomocy poczujesz się wyjątkowo, a z Twojej szafy znikną rzeczy, które sprawią, że nie czujesz się komfortowo i pięknie. Pomoże Ci uwierzyć w siebie i nauczy Cię jak podkreślać atuty Twojej urody, a ukryjesz to wszystko, czego nie lubisz w swoim wyglądzie. Możesz skorzystać z jej usług zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz - pamiętaj, że osobista stylistka to nie przywilej Gwiazd. Ty również możesz poczuć się jak Gwiazda!

Kiedy korzystać z rady stylistki?...

Z pomocy stylistki możesz skorzystać zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę, gdy wymaga tego sytuacja w której się właśnie znalazłaś/eś. Zawsze warto wybrać się do profesjonalistki przed ważnym wydarzeniem, np. rozpoczęcie nowego etapu w swoim życiu, czy to ślub czy nowa praca... Warto dodać, że stylistka patrzy na Ciebie z dystansem, co oznacza, że nie widzi Twoich kompleksów i właśnie dlatego jest w stanie obiektywnie stwierdzić, w czym wyglądasz dobrze, a co nie pasuje do Twojej sylwetki i urody. Dodatkowo wskazówki specjalistki pomogą Ci w znalezieniu balansu między trendami a własnym stylem. Warto skonsultować swój dylemat ze spaecjalistką przed rozpoczęciem kariery zawodowej. Choć w pracy liczą się umiejętności i wiedza, to jednak wygląd odgrywa jedną z kluczowych ról. Fajnie jest wiedzieć, jak dostosować swój strój do sytuacji oraz zajmowanego stanowiska. Dzięki temu nabierzesz pewności siebie, praca będzie bardziej efektywna, a szef oraz współpracownicy będą postrzegać Ciebie jako porfesjonalistę w każdym aspekcie.


Umiejętne skomponowanie garderoby  (garderoba kapsułowa) i wynikająca z tego pewność siebie...

Z pewnością zdarzyło Ci się kiedyś kupić ubranie, które kompletnie do Ciebie nie pasowało, ale ten fason był w trendach, więc podąrzyłaś za modą... No właśnie. Ze stylistką taki numer nie przejdzie. Dzięki niej pozbędziesz się wielu niepotrzebnych rzeczy w swojej szafie i nauczysz kupować tylko te ubrania, w których będziesz wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Ułatwi to zdobywanie kolejnych wytyczonych przez Ciebie celów.

Oferta dla kobiet ,mężczyzn oraz firm.

1. Perfekcyjna sylwetka - analiza sylwetki, określenie typu figury, dobranie właściwego fasonu do sylwetki, określenie proporcji ciała.
CENA - 100 zł za godzinę.

2. Analiza kolorystyczna - określenie i dopasowanie koloru ubrań do kolorytu skóry ciała.
CENA - 100 zł za godzinę

3. Szafa na miarę - pożegnanie nieodpowiednich dla sylwetki ubrań, wspólne sporządzenie podstawowych stylizacji typu baza oraz must have np. do pracy, na co dzień czy wieczorowe wyjścia. Uwiecznienie stylizacji na fotografii oraz      skompletowanie pełnych stylizacji na wieszakach, tak aby przed wyjściem nie trzeba było tracić czasu na rozmyslanie "w co się ubrać?"
CENA - 100 zł za godzinę

4. Zakupy ze stylistką - dzięki tej usłudze oszczędzasz czas i zyskujesz zestawy ubran dopasowane do Twojej sylwetki, osobowości oraz stylu życia. Przed zakupami przy kawie, porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach aby zakupy sprawiły niezapomniany i wyjątkowy czas. Chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą - powiem gdzie i jak kupować żeby wyglądać modnie i stylowo, wskażę również i podpowiem jak kupować odzież przez internet.
CENA - 150 zł za godzinę

5. Metamorfoza - jeżeli potrzebujesz całkowietj zmiany swojego wizerunku, to zapraszam na kompleksową metamorfozę. Na początku ustalimy Twoje oczekiwania i potrzeby związane ze zmianą wizerunku. Pierwszy dzień  rozpoczniemy od przeglądu Twojej szafy i pójdziemy na zakupy. W kolejnych dniach spotkamy się u fryzjera i makijażystki aby na koniec metamorfozę uwieńczyć profesjonalną sesją fotograficzną.
CENA ustalana indywidualnie.

6. Zakupy on-line ze stylistką - usługa dla tych, którzy wolą zamawiać ubrania przez internet i przymierzać je w domowym zaciszu pod okiem stylistki. Usługę poprzedzam rozmową przez telefon lub ustalamy szczegóły mailowo, wpólnie ustalimy Twoje oczekiwania co do zamawianych ubrań. W ramach tej usługi otrzymasz linki do wyselekcjonowanych dla Ciebie ubrań i marek, gotowe zestawy i wskaówki dotyczące dopasowania ubrań do Twojego typu figury.
CENA - 500 zł

7. Szkolenia dla firm - prowadzę szkolenia dla firm z zakresu wizerunku biznesowego oraz warsztaty dla pracowników różnych stanowisk. Spotkania są prowadzone w ciekawej formie warsztatowej, a wiedzę przekazuję w pzystępny i rzeczowy sposób. Szkolenia mogą być uzupełniane o tematykę makijażu biznesowego oraz fryzury.
CENA - Szczegółowa oferta przygotowywana jest indywidualnie.

8. Warsztaty dla młodych osób - usługa dla młodych wkraczających w dorosły biznesowy świat, w której zaproponuję stylizację na rozmowę kwalifikacyjną oraz przedstawię propozycję stylizacyjną do pierwszej pracy zgodnie z zajmowanym stanowiskiem. Usługę mogę poszerzyć o propozycję odpowiedniego na tę okazję makeupu oraz fryzury jak również przygotowanie odpowiednij stylizacji do zdjęcia do CV.
CENA - Szczegółowa oferta przygotowywana jest indywidualnie.

9. Współpraca długofalowa - usługa polega na systematycznej wpółpracy. Osoby lub firmy mogą korzystać z moich wskazówek i porad stylizacyjnych w dowolnym czasie, czy to poprzez maila, czy telefonicznie w momencie szybkiej i nagłej sytuacji, która wymusi do podjęcia decyzji w co się ubrać tu i teraz.
CENA - Szczegółowa oferta przygotowywana jest indywidualnie.